NSA-styret 2019

Styreleder

Vidar Vadseth Styreleder

Saftkokaradn, Sogndal.
Vidar@fotballsupporter.no
Nestleder

Espen Viken Nestleder

Kjernen, Rosenborg BK
Espen@fotballsupporter.no
Tlf: 41 675 675
Talsmann

Gjert Moldestad Talsmann

Bataljonen, SK Brann
Gjert@fotballsupporter.no
Kasserer

Randi Merete Heder Kasserer

Tornekrattet, Molde FK
Randi@fotballsupporter.no
Medlemspleie og bortesupportere

Simen Brænden Mortensen Medlemspleie og bortesupportere

Briskebybanden, HamKam
Simen@fotballsupporter.no
Landskamper og kontakt med NFF/NTF

Ole Kristian Sandvik Landskamper og kontakt med NFF/NTF

Klanen, Vålerenga
Olekristian@fotballsupporter.no
Sekretær

Anett Wingsternes Sekretær

Blåsarane, Hødd anett@fotballsupporter.no

Ressurspersoner

Web, medlemsregisteret

Bjørnar Posse Sandboe Web, medlemsregisteret

Posse@fotballsupporter.no
Landslagsgruppa

Thomas Ramstad Landslagsgruppa

Landslaget@fotballsupporter.no

Kontakt oss

Send an Email. All fields with an * are required.