Har du hatt en dårlig opplevelse?


Vi får dessverre innimellom meldinger om at våre supportere har hatt en ubehagelig opplevelse i forbindelse med kamp. Dette kan være i forbindelse med innslipp i relasjon til vakter/verter/politi, hendelser på tribunen i verbal eller fysisk form (rasisme, trusler, vold, segregering, manglende fasiliteter, bannere som blir tatt ned/konfiskert), uenigheter med egen klubb, problematikk på begge sider av en utestengelse og så videre.

Vi ønsker å gjøre terskelen lav for å varsle om dårlige opplevelser, slik at vi heller kan ta tak i et problem fremfor at vi mister en supporter på tribunen. Du kan representere deg selv, en supporterklubb, en fotballklubb, whatever. Vi er en del av den samme fotballfamilien.

I mange tilfeller kan problemer løses ved å kontakte styret i egen supporterklubb, eller moderklubb. I en del tilfeller kan det av ulike årsaker likevel være riktig å involvere NSA, enten fordi problemet spenner på utsiden av det man rår over i egen klubb eller fordi man ønsker en part til å mekle eller rådgi i en situasjon.

Når du varsler NSA om noe du mener vi bør ta tak i ønsker vi at du oppgir så detaljert informasjon du kan om hendelsen. Det gjør det lettere for oss (og for sakens skyld) å ettergå den.

Kontakt oss

Send an Email. All fields with an * are required.

NSA-styret 2018

Styreleder

Vidar Vadseth Styreleder

Saftkokaradn, Sogndal.
Vidar@fotballsupporter.no
Styrets nestleder

Espen Viken Styrets nestleder

Kjernen, Rosenborg BK
Espen@fotballsupporter.no
Tlf: 41 675 675
Talsmann, pyro, web

Bjørnar Posse Sandboe Talsmann, pyro, web

Stabæk Support, Stabæk
Posse@fotballsupporter.no
Tlf: 932 89 158 SMS er å foretrekke
Kasserer

Aase-Elise Geithung Kasserer

Steinberget, Alta
Penger@fotballsupporter.no
Medlemspleie og bortesupportere

Simen Brænden Mortensen Medlemspleie og bortesupportere

Briskebybanden, HamKam
Simen@fotballsupporter.no
Landskamper og kontakt med NFF/NTF

Ole Kristian Sandvik Landskamper og kontakt med NFF/NTF

Klanen, Vålerenga
Olekristian@fotballsupporter.no
Sekretær

Anita Hansen Sekretær

Maakeberget, Haugesund anita@fotballsupporter.no